ramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramka
Fotografia Katalogowa Zdjęcia Reklamowe Fotografia Lotnicza - Studio MD
ramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramka

>>>NOWSZA WERSJA STRONY JEST TUTAJ<<<

Witamy na stronie firmy Studio MD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakresem usług. Po lewej stronie witryny można wybrać kategorię i obejrzeć przykłady naszych zdjęć. W części Informacje można przeczytać informacje o naszej firmie. Aby się z nami skontaktować, proszę przejść do strony kontakt

Wybierając nas zyskujesz:

- doskonałą jakość zdjęć. Korzystamy z bogatego zestawu profesjonalnego sprzętu fotograficznego i oświetleniowego, zarówno cyfrowego jak i klasycznego.

- pewność wykonania zlecenia na najwyzszym poziomie. Sprawdziliśmy się wykonując zlecenia dla wielu różnorodnych firm i instytucji.

- możliwość wykonania zdjęć w studio lub we wskazanej lokalizacji w całej Polsce. Zapewniamy również najszersze możliwości fotografiwania z powietrza. Wykonujemy zdjęcia z balonu, oktokoptera, lotni i samolotu !

- naszą kreatywność i elastyczność podczas pracy nad zdjęciami. Łączymy ponad 30 letnie doświadczenie w fotografii profesjonalnej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i komputerowych technik przetwarzania obrazu. Prowadzimy ponadto długoletnią działalność dydaktyczną.

Informacje o firmie

Właścicielem Firmy jest Michał Dąbski, który umiejętności fotograficzne zdobywał pracując wiele lat jako fotograf w Muzeum Historycznym Miasta Warszawy i Instytucie Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Działalność firmy Studio MD została zarejestrowana 01.01.1995 r.

Michał Dąbski

Zakres Naszych Usług

Firma zajmuje się fotografią dokumentacyjną, reklamową i katalogową. Wykonujemy zdjecia lotnicze. Naszą specjalnością jest fotograficzna dokumentacja zabytków sztuki i kultury. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, instytucjami i współczesnymi twórcami. Fotografujemy zarówno w swoim studio jak i siedzibie zainteresowanych.

Wykonujemy fotografie dla muzeów, galerii, konserwatorów zabytków, agencji reklamowych, twórców sztuki i rękodzieła, kolekcjonerów oraz wszystkich, których interesuje wierne i dokładne oddanie szczegółów fotografowanego obiektu. Malarstwo Pala

Nasze usługi mogą być szczególnie pomocne w celach reklamowych, a także podczas dokumentowania swoich zbiorów (na wszelki wypadek). Artystom i kolekcjonerom zapewniamy pełną dyskrecję.

Fotografujemy zabytki, obrazy, rzeźby, meble, biżuterię, ceramikę, broń, numizmaty, wyroby rękodzieła i inne przedmioty. Reprodukujemy stare fotografie, wykonujemy odbitki z archiwalnych szklanych negatywów dużych formatów. Specjalnością Firmy jest też fotografia archeologiczna (właściciel Firmy jest z zawodu archeologiem) zarówno terenowa jak i zabytków.

Fotografia Reklamowa i Katalogowa Wykonujemy również zdjęcia katalogowe do folderów, katalogów, ulotek, na strony internetowe, do wykładów, prezentacji itp. Posługujemy się profesjonalnym sprzętem oświetleniowym i fotograficznym zarówno cyfrowym jak i klasycznym różnych formatów ( Nikon, Canon, Linhof, Olympus, Starlite).

Zdjęcia możemy przekazać w postaci wysokiej rozdzielczości plików cyfrowych (TIFF, JPG, RAW) (nawet do 21 mln pixeli FF) jako odbitki czarno białe, barwne, lub slajdy.

Informacje rejestrowe firmy

STUDIO MD FOTOGRAFIA TECHNICZNA
04-492 Warszawa ul. Ks. Witolda 19 m. 1
Nip: 952-117-54-39 Regon: 010990302

 


© Studio MD Fotografia Techniczna
http://www.fotografialotnicza.com.pl

tel. komórkowy:0503820566 lub 0508207144


Zaufali nam
Zachęta

Zamek Królewski w Warszawie

Instytut Archeologii i Etnlologii PAN

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Stołeczna Estrada

Unilever Polska

Danone

Wedel

on board
Jet Events
Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych

Bank Zachodni WBK

BNP Paribas

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

Top 2000

Prószyński i spółka

Gurner Jahr

Canon

Dalkia

Tacit Development Polska

Ghelamco Group

BBI Development

Keller Polska

PKZ

Muzeum w Biskupinie

Muzeum Narodowe w Warszawie